Žilina

Mestský webový portál

Webový portál, ktorý dostane občana zo 6 rôznych ciest do životnej situácie, všetko si na ňom nájde občan do 3 klikov, oznamy sú tvorené z úradnej tabule, od všetkých sekcií mesta, ale aj organizácií. Dáta sú štruktúrované a do systému vchádza viac ako 40 administrátorov, ktorý majú rôzne úrovne vstupu.

 

Žilina

Mestská mobilná aplikácia

Aktívne spojenie s občanom, do ktorého sa ťahajú dáta priamo zo systému webového portálu v reálnom čase. Občan si tam nájde témy potrebné k dennému životu v prehľadnej forme. Mobilná aplikácia obsahuje 16 základných funkcií, ktoré majú vlastné podkategórie, alebo prehľadné filtre pre jednoduchú orientáciu.

 

Žilina

Vytvorená dátová kocka

Prepojenie so systémom Cora geo na ťahanie úradnej tabule do grafiky webu a mobilnej aplikácie, zároveň prepojenie s Odkazom pre starostu, kde ako prvý na Slovensku vieme cez vlastné grafické rozhranie vpisovať nahlásené podnety v grafike webu a mobilnej aplikácie, zároveň sme vytvorili prepojenie s dopravným systémom Invipo pre sledovanie úrovne a udalostí v doprave a kompletné prepojenie životných situácií na UPVS.