Poďte budovať Smart city mestá s nami!

Prečo hľadáme partnerov ?

Smart city je veľká téma, ktorá nás baví, ale vieme, že sami nedokážeme vybudovať digitálne mestá na celom svete.

 

 

Najmodernejšia technológia

Na veľkosti nezáleží

Či chcete budovať malé smart obce, mestá, alebo veľkomestá. Či chcete len jednu časť z nášho portfólia, alebo celé portfólio. Budeme radi Váš partner a pomôžeme Vám v budovaní inteligentných miest.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Otvorená možnosť spolupráce

Získate celé portfólio našich produktov s naším softvérom a hardvérom. Môžete využívať naše produkty ako celkové riešenie, alebo Vám vieme dodávať len softvér, prípadne len hardvér s prispôsobením na Vaše riešenia. Naše systémy sú otvorené voči prepojeniu s akýmkoľvek iným systémom a sú integrované v API platfome pre ďalšie použitie našími partnermi či tretími stranami. 

 

Pre jednoduchšiu spoluprácu

Maximálna podpora

Zabezpečíme Vám odbornú konzultáciu, poskytneme naše skúsenosti, nastavíme ceny a spoluprácu, aby Vám maximálne vyhovovala. Celé portfólio sami vyvíjame a vyrábame, vďaka čomu vieme prispôsobiť hardvér aj softvér na mieru podľa Vašich požiadaviek. Zároveň získate podporné služby počas celej spolupráce od prípravy, cez implementáciu až po prevádzkovanie. 

 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Spolupracujete s najlepšími

Naša spoločnosť má pobočky na celom svete, veľké skúsenosti z rôznych projektov, viac ako 300 zamestnancov a všetko si sami vyvíjame a vyrábame. Stále rastieme a sme radi, že nás naša práca baví a tvoríme inovatívne systémy a projekty. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk