Košice

Unikátny systém nákupu lístkov na verejnú dopravu

Prvý na Slovensku sme spojili do jednej platformy s výstupom mobilnej aplikácie online polohu verejnej dopravy, trafikon, rýchli nákup cestovného lístka s vyhľadaním a aktiváciou zdieľanej dopravy. Cestujúci pri nákupe lístka cez QR kód, alebo jedným klikom v aplikácií získa automaticky aj 5 minút na zdieľanej doprave, ktorú sme umiestnili s nabíjacími stanicami k zastávkam autobusov, trolejbusov aj električiek. 

 

Košice

Kompletná zdieľaná flotila

Viac ako 700 ks zdieľanej dopravy. Elektrické kolobežky, elektrické mestské bicykle, mestské bicykle, skútre, motorky a elektrické horské bicykle v jednej mestskej platforme pre obyvateľov.

 

Košice

Nabíjacie stanice

Viac ako 180 nabíjacích staníc v celom meste na zdieľanú dopravu, motocikle a automobily v štandardnom prevedení s napojením do siete, ale aj na slnečnú energiu.

 

Košice

Kamerový systém

Mesto Košice disponuje viac ako 100 kamerami na sledovanie dopravy, vandalizmu, krádeží a problémov v uliciach. Všetky dáta sa ukladajú v systéme, ktorý vyhodnocuje konflitky a zobrazuje všetko na videostenu. 

 

Košice

Parkovací systém

Parkovací systém s informačnými tabuľami a parkovacími senzormi pre sledovanosť obsadenosti a detekciu zlého parkovania pre verejné parkovanie aj parkovanie s parkovacou kartou.

 

Košice

Smart turistický systém

Prvý kompletný turistický systém, ktorý spojí turizmus s dopravou, prinesie množstvo zaujímavých funkcií pre návštevníka, subjekty a celé mesto.