SMART CITY

Nabíjacie stanice

Vytvárame infraštruktúru pre pohodlné využívanie ekologickej dopravy v mestách. Či už to je elektrická kolobežka, e-bike pre občanov, automobil, e-motorka mestskej polície alebo aj kosačka, notebook, telefón, vapka, vysávač a podobne. Kľúčové je zabezpečiť dostatočnú hustotu nabíjacích bodov, aby to mal každý z parkoviska domov či do práce naozaj blízko. Hybridné nabíjacie stanice Antik kombinujú efektívne využitie verejného priestoru vďaka zdieľanému využitiu s nízkymi investičnými nákladmi – viac nabíjacích možností na viac miestach za menej peňazí.

 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Naše nabíjačky sú účelnou cestou k verejnému nabíjaniu v rámci verejných parkovísk, na sídliskách, v obytných štvrtiach či obciach. Ich obstaranie je podstatne menej náročné z finančného a realizačného hľadiska. Poskytujeme najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie pre budovanie nabíjacej infraštruktúry vďaka širokej produktovej ponuke. Voľne stojace či prichytené na stene s možnosťou nabíjať súčasne viacero elektromobilov naraz. Doplnkovou zaujímavou možnosťou sú solárne nabíjacie stanice, ktoré je možné použiť na miestach, kde nie je možné pripojenie na elektrickú energiu. 

 

Riešenie vytvorené slovenskými inžiniermi

Využite priestor na nabíjanie naplno!

Pre lepší život v meste

Pre občana

Občan má k dispozícií širokú paletu možnosti nabíjania a je to pre neho motivujúci faktor, prečo by mal využívať elektrické zariadenia v doprave. Navyše, v prípade potreby si môže jednoducho napojiť aj iné potrebné zariadenia pre každodenný život. 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Téma budovania zelených riešení je veľmi dôležitá aj v doprave. Staňte sa zeleným mestom, kde obyvatelia majú k dispozícií možnosť kdekoľvek nabiť svoj elektrický automobil, motorku, moped, bicykel, či kolobšžku . Zároveň riešenie vytvoríme v dizajne mesta a samospráva si tak buduje svoju identitu v očiach občanov.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér Smart City portal je platformou, ktorá poskytuje jeden centralizovaný nástroj pre manažment, analýzu, vyhodnocovanie a monitorovanie celého inteligentného ekosystému v meste. Dané informácie sa tiež automatizovane posielajú na komunikačné kanály, aby sa informácie dostali v reálnom čase k občanom. 

 

V rámci nabíjacích staníc systém zobrazuje polohu a stav nabíjacích staníc. Zaznamenáva ich využiteľnosť, aby samospráva vedela, kde je potrebné stanice posilniť. 

 

ANTIK SMART CITY NABÍJACIE STANICE

Kategórie nabíjacích staníc ANTIK

Nabíjacie stanice
pre automobily

Nabíjacie stanice
pre zdieľanú dopravu

Mestský parkovací nabíjací HUB pre sídliska

ANTIK SMART CITY NABÍJACIE STANICE

Kategórie nabíjacích staníc ANTIK

Nabíjacie stanice pre automobily

Nabíjacie stanice pre zdieľanú dopravu

Mestský parkovací nabíjací HUB pre sídliska

TYP NABÍJACÍCH STANÍC: 1

Nabíjacie stanice pre automobily

Nabíjacia stanica
ATK.CS.EV4

Nabíjacia stanica
ATK.CS.EV1

Nabíjacia stanica
ATK.CS.EV2

Rýchlonabíjacia DC stanica
ANTIK CS160-HD

Rýchlonabíjacia DC stanica
ANTIK CS120-HT

Rýchlonabíjacia DC stanica ANTIK CS30-FDW upevnená na stenu

TYP NABÍJACÍCH STANÍC: 2

Nabíjacie stanice pre zdieľanú dopravu

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV4

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV3

TYP NABÍJACÍCH STANÍC: 3

Mestský parkovací nabíjací HUB pre sídliska

SMART NABÍJACIE STANICE

Mestský nabíjací parkovací HUB

Začnite meniť obyčajné parkovacie miesta na smart miesta, kde okrem možnosti implementovať parkovacie senzory pre obsadenosť, môžete rozšíriť funkciu o nabíjanie automobilu a doplnkových služieb ako je nabitie mobilného telefónu, notebooku, pripojenie vapky, vysávača pre upratanie automobilu, či kosačky. Systém zabezpečí hromadné nabíjanie pre každé parkovacie miesto.

 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Nabíjací systém HUB je postavený na distribúcií energie z centrály do 24, 36, alebo 48 parkovacích miest. Inteligencia systému rozpoznáva, aké potreby nabíjania si vyžaduje dopravný prostriedok a podľa toho detekuje energiu medzi viacerými užívateľmi. Systém obsahuje všetky potrebné prvky bezpečnosti pre užívateľa proti krádeži napájacieho kábla a automobil má za jednú noc nabitý. Systém rozoznáva využívanie energie a najskôr uprednostňuje automobily s najviac vybitou batériou.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk