NAKOMBINUJTE SI FLOTILU

Produktový rad

CITY BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských bicyklov.

MOTORKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-motoriek.

CITY E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských e-bicyklov.

KOLOBEŽKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-kolobežiek.

SKÚTER SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-skútrov.

KAYAK SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných kajakov.

HORSKÝ E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných horských e-bicyklov.

DETSKÝ E-BIKE SHARING

*Službu zdieľaných horských e-bicyklov pre deti pripravujeme.

SMART CITY

Zdieľaná doprava

Poskytujeme komplexné riešenie zdieľania mobility pre Vašu samosprávu, ktoré zahŕňa dodanie spolu s infraštruktúrou nabíjacích staníc a s integráciou do mestskej mobilnej aplikácie, kde si občan nájde a aktivuje bicykel, kolobežku, moped, či motocykel. Všetky dopravné prostriedky sú vo farbách samosprávy, s Vašim logom a budú sa vynímať pri používaní občanmi. 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Zdieľaná doprava má vytvorené stanoviská, ale je možné ju nechávať aj na rôznych povolených lokalitách v meste, čo zvyšuje komfort používania pre občanov. Každý prostriedok je zabezpečený Security systémom, GPS lokátorom a je v prevedení antivandal. V programe si nastavíte ceny, povolený pohyb prostriedkov, vidíte ich aktuálne miesto, stav a rôzne štatistické ukazovatele. 

 

PREVÁDZKA A SERVIS PRE SAMOSPRÁVU ZADARMO

Pre lepší život v meste

Pre občana

Občan si jednoducho vyhľadá zdieľanú dopravu, aktivuje si ju a môže sa pohybovať po určenom území podľa nastavených pravidiel. Zároveň zákaznik vie získať služby zdieľanej dopravy aj využívaním iných služieb pri zakúpení si vytvoreného balíčka, kde sa spojí napríklad lístok na parkovanie, verejná doprava, podujatie, či atrakcia so zdieľanou dopravou. 

 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Budujte postupne svoju flotilu alternatívnej modernej zdieľanej dopravy, vďaka ktorej je pohyb pre občanov komfortnejší aj bez používania automobilu. Motivovať občanov k využívaniu alternatívnej zelenej dopravy môžete aj pomocou vytvárania rôznych balíčkov. 

 

 

Mesto pre občanov

Vo vlastnom dizajne

Podporujte značku svojej samosprávy a spojte ju s výbornou ekologickou službou pre občanov. Na každom rohu budú občania vnímať svoju obec, mesto, alebo kraj.

 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér Smart City portal je platformou, ktorá poskytuje jeden centralizovaný nástroj pre manažment, analýzu, vyhodnocovanie a monitorovanie celého inteligentného ekosystému v meste. Dané informácie sa tiež automatizovane posielajú na komunikačné kanály, aby sa informácie dostali v reálnom čase k občanom. 

 

V rámci zdieľanej dopravy systém umožňuje nastaviť si celé fungovanie jednotlivých dopravných prostriedkov, ako možnosť jazdy, či maximálnu rýchlosť vo vybraných miestach, zakázané zóny parkovania a podobne. V reálnom čase vidí dispečing polohu a stav prostriedku. Systém kompletne analyzuje, kde sa občania pohybujú, v aké dni a v akých časoch pre lepšie manažovanie uloženia celej Vašej dopravnej flotily. 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk