Poprad

Elektrické motorky pre mestskú políciu

Na bezpečnosť mesta dohliada polícia na moderných elektrických motorkách. Motorka je tichá, bez emisií s dojazdom 120 km na jednu batériu, ktorá sa dá jednoducho vymeniť. Mesto je s dvoma motorkami natoľko spokojné, že pripravuje obstaranie na ďalšie do svojho vozového parku. 

 

Poprad

Zdieľaná doprava

Bicykle, Elektrické bicykle, Elektrické kolobežky a motorky sú súčasťou zdieľanej flotili, ktorú majú občania a turisti na dosah pri presúvaní sa po meste a okolí. Našim postupným cieľom je spojiť mesto s okolitými mestami a s Vysokými Tatrami. Podarilo sa nám ho spojiť zatiaľ so Svitom a Matejovcami. 

 

Poprad

Nabíjacie stanice

Postupne budujeme nabíjacie stanice pre zdieľanú dopravu v meste, ale aj pre elektrické automobily a elektrické motorky v štandardnom prevedení s napojením do siete, ale aj na slnečnú energiu.

 

Poprad

Turistický plánovač

Kompletný turistický plánovač výletu. Návštevník si na webe naplánuje a zarezervuje výlet, ktorý sa mu stiahne do mobilnej aplikácie, kde si ho následne manažuje. Postupne do mobilnej aplikácie presúvame aj zdieľanú a verejnú dopravu, aby sa vede návštevník aj jednoducho pohybovať po meste a okolí