SMART ŠKOLY

Školy: Smart doprava

Integorvaný systém, ktorý spojí verejnú dopravu so zdieľanou dopravou. Žiak si jednoducho samostatne, alebo v balíčkovej kombinácií zakúpi online cez web, alebo mobilnú aplikáciu mesta lístok, alebo mesačník na verejnú dopravu a zdieľanú dopravu. Stanovisko zdieľanej dopravy spolu s nabíjacou stanicou je umiestnené pri škole s monitoringom pomocou kamery. 

 

SMART ŠKOLY

Školy: Smart komunikácia

Komunikujte s rodičmi cez rôzne komunikačné kanály ako je web, či mobilná aplikácia mesta, kde má škola profil a zároveň implementujte do školy obrazovky, kde viete informovať žiakov a rodičov o možnostiach ďalšieho vzdelania, možnostiach prihlásenia na krúžky, šport a podobne. 

 

SMART ŠKOLY

Školy: Praktická smart výučba

Zabezpečíme Vaše školy technickými pomôckami na prácu so smart technológiami, ktoré môžu žiaci využívať v rámci vyučovania, alebo doplnkových krúžkov. Cieľom je, aby získali praktické zručnosti s hardvérom, softvérom a dátami.

 

 

SMART ŠKOLY

Školy: Dochádzkový systém

Sledovanie dochádzky žiakov a učiteľov, prostredníctvom žiackej platobnej karty, s ktorou sa žiak aj učiteľ identifikuje v dochádzke, ktorú vidí aj rodič žiaka. Žiak môže s kartou platiť cez akýkoľvek POS terminál s cashbackom, má k dispozícií klientskú zónu a rodič vie spravovať kartu, nabíjať, sledovať transakcie, zablokovať ju v prípade potreby a vidí dochádzku svojho dieťaťa.

 

SMART ŠKOLY

Školy: Smart energie

Smart diaľkové merače vody, plynu a elektriny s dashboardom pre vyhodnocovanie, analýzy a exporty podľa potreby klienta s možným frontendovým výstupom v rámci smart komunikácie.

 

SMART ŠKOLY

IoT bod

Nainštalujeme na budovu Gateway zariadenie s dosahom v zastavanej oblasti 5 km, ktorý zabezpečí šírenie rôznych dát v rámci IoT v celom meste.

 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér Smart City portal je platformou, ktorá poskytuje jeden centralizovaný nástroj pre manažment, analýzu, vyhodnocovanie a monitorovanie celého inteligentného ekosystému v meste. Dané informácie sa tiež automatizovane posielajú na komunikačné kanály, aby sa informácie dostali v reálnom čase k občanom. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk