SMART CITY

Rezervačný systém

Každým rokom stúpa využívateľnosť online nákupov a rezervácií. Ľudia si zvykli objednať taxík, jedlo, potraviny, kaderníka, servis, či tovar cez internet. Dajte im možnosť online rezervácií aj vo Vašom meste. Občan si tak jednoducho rezervuje návštevu na mestskom úrade, v mestských zariadeniach, zarezervuje si telocvičňu, alebo akékoľvek iné športovisko, prenájom, vstupenky, či akékoľvek služby v meste. Všetko troma klikmi.

 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Subjekt, ktorý ponúka službu na rezervovanie, má k dispozícií rozhranie, kde si nastaví všetky parametre rezervácie. Rezervančný formulár sa implementuje technológiou iframe, alebo widget, takže je možné ho dať na akýkoľvek portál, aplikáciu či facebook do 2 minút. Celý systém je responzívny, prispôsobí sa službe, je možné meniť farebnosť formuláru a nastaviť platené, alebo neplatené rezervácie. Službu je možné spojiť aj s verejnou, či zdieľanou dopravou do jedného balíčka pre občana.

 

Pre lepší život v meste

Pre občana

Občan si môže všetky služby v meste zakúpiť komfortne online do troch klikov. Všetky rezervácie sa mu zapíšu do mobilnej aplikácie a do kalendára v jeho smartfóne, aby na ne nezabudol. Potvrdenie aj pripomenutie dostane prostredníctvom emailu, prípadne SMS.

 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Využívajte moderné nástroje, ktoré sa využívajú čoraz častejšie a sú už každodennou súčasťou obyvateľov mesta. Systém sa plne prispôsobí podmienkam potrebnej služby, či už pôjde o rezervácie termínu, alebo služby. Zároveň môžete nástroj využívať na podporu dopravy, keďže môžete do balíčkov spájať atrakciu, podujatie s verejnou dopravu, zdieľanou dopravu či parkovaním.

 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk