SMART CITY

Smart platby

Platforma umožňuje systémovo integrovať viacero subjektov v meste a umožniť im predaj online lístkov na verejnú dopravu, zdieľanú dopravu, parkovanie, podujatia a atrakcie jednotlivo alebo prostredníctvom balíčkov. V balíčku je možné spojiť do jedného lístka napríklad športovú udalosť s lístkom na autobus a 3 minúty v zdieľanej doprave. Cieľom je čo najviac zjednodušiť a spropagovať nákup dopravy v meste a pomocou jednoduchého nákupu a balíčkovania motivovať ľudí k používaniu verejnej, zdieľanej dopravy a chodenia na podujatia v meste. 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Systém funguje ako platforma, ktorá vie predávať online lístky verejného dopravcu, parkovacie lístky, zdieľanú dopravu, aj lístky na podujatia a atrakcie. Občan si všetko zakúpi online samostatne, alebo v balíčkoch cez web, či mobilnú aplikáciu mesta, prípadne systém funguje ako platforma, kde môže byť predajcom aj 3. strana. Súčasťou riešenia je aj jedna univerzálna aplikácia na kontrolu, ide o nástroj pre subjekty, alebo revízorov, pomocou ktorého dokážu skontrolovať lístky. 

Pre lepší život v meste

Pre občana

Občanovi sa otvárajú ďalšie cesty k riešeniu dostupnosti platieb za služby ako parkovanie, verejná doprava, zdieľaná doprava, podujatia, či atrakcie. Všetko má dostupné na webe mesta a v mestskej aplikácií a zároveň aj na ďalších kanáloch 3. strán. 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

 Samospráva podporuje jednoduché možnosti dosahu služieb v meste a podporuje hlavne používanie verejnej a zdieľanej dopravy pre obyvateľov. Ide o silný technologický, ale aj marketingový nástroj.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér Smart City portal je platformou, ktorá poskytuje jeden centralizovaný nástroj pre manažment, analýzu, vyhodnocovanie a monitorovanie celého inteligentného ekosystému v meste. Dané informácie sa tiež automatizovane posielajú na komunikačné kanály, aby sa informácie dostali v reálnom čase k občanom. 

 

V rámci smart platieb sa v systéme nastavia tarify na predaj lístkov na hromadnú dopravu, parkovanie a nastavením predaja zdieľanej dopravy. Preplácanie za lístky je pravidelné. Do systému môžu pristupovať podujatia a atrakcie, ktoré môžu vytvárať a predávať lístky. Je možné vytvárať aj balíčky, kde sa spojí doprava, parkovanie, verejná doprava, podujatie, či atrakcia. Kontrola lístkov je následne cez QR kód, ktorý sa kontroluje cez špeciálnu mobilnú aplikáciu.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk