SMART CITY

Mestské infopanely

Informujte svojich občanov pomocou moderných totemov, či už v interiéri, alebo v exteriéri. Nájdu si tam aktuality, úradnú tabuľu, oznamy, či podujatia v rôznych grafických zobrazeniach podľa toho, čo potrebujete občanom povedať a zobraziť.

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Vytvorili sme LED panelový systém s nízkymi investíciami a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Vďaka inovatívnym technológiam ušetríte značné množstvo investičných peňazí, nehovoriac o dramaticky nižšej spotrebe energie a neuveriteľne tichom chode (nie je potrebný žiadny ventilátor na set-top boxe). Existuje široká škála panelov, ktoré sa líšia veľkosťou a použitím pre vnútorné alebo vysoko kontrastné displeje pre vonkajšie použitie. 

 

Pre lepší život v meste

Pre občana

Občan má informácie mestského úradu, alebo informácie o podujatiach, či rýchlych a dôležitých správach o napríklad zhoršujúcom sa počasí k dispozícií kdekoľvek sa nachádza. 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Informujte občana o dôležitých aktualitách modernou technológiou, ktorá nahradí vešanie oznamov, úradnú tabuľu, či lepenie plagátov. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Na informovanosť a komunikáciu s občanmi Vám stačí jeden nástroj. Administrácia obsahuje 27 častí, kde sú definované konkrétne polia pre danú sekciu, ktoré je potrebné vyplniť, vyklikať, alebo pridať prílohu, či iný parameter a dané dáta sa vykreslia v reánom čase v niekoľkých miestach na webovom portáli, v mobilnej aplikácií, city light, elektronickej úradnej tabuli, televízií a podobne. Jednotlivé sekcie mestského úradu a organizácie, ktoré spravujú svoju časť systému vidia len svoje časti, ktoré môžu vytvárať a upravovať. Všetky zmeny sa v systéme logujú a ukladujú. 

 

Moduly sú plne prepojené s našimi Antik systémami, aby občanovi priniesli zaujímavé funkcie a zároveň sú kompatibilné aj s externými informačnými systémami ako Corageo, Lomtec, Invipo, Odkazprestarostu, Softip a Lepšia obec. Tak isto je systém prepojený na UPVS.

 

ANTIK SMART CITY - VEREJNÉ INFOPANELY

Produktový rad

Antik SmartCity Digital Signage Standard

Antik SmartCity Digital Signage Lite

Antik SmartCity Digital Signage Profi

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.