SMART CITY

Platby a benefity

Systém slúži k odmeneniu občanov s trvalým pobytom a k podpore podnikateľského prostredia. Občan bude môcť platiť, zbierať zľavy a vernostné body prostredníctvom fyzickej Mastercard karty, alebo priamo cez svoj mobil s mestskou aplikáciou. Zároveň bude mať občan k dispozícií aj klientsku zónu, v rámci webového portálu a mobilnej aplikácie mesta,  kde si bude spravovať svoje financie, vidieť svoje platby, bude môcť zablokovať svoju kartu, dobiť si ju a štandardom systému je aj platobná brána pre online platby. 

 

ZABUDNITE NA PLASTOVÉ KARTY A PREJDITE NA BUDÚCNOSŤ PLATENIA A BENEFITOV

Funkcie platobného systému

Platby cez mobil

Platby cez kartu

Prepojenie na všetky POS

Platobná brána

Benefity pri platbe

Licencia od NBS

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Systém je pod dohľadom Národnej banky Slovenska. Všetky platby prebiehajú cez existujúce POS terminály, alebo prostredníctvom internetu cez platobnú bránu. Karta je v dizajne mesta, je možné ju vydávať na určených miestach, alebo ju zasielať aj prostredníctvom pošty. 

 

Pre lepší život v meste

Pre občana

Prostredníctvom karty, alebo mobilnej aplikácie môže občan platiť a zbierať benefity v celom meste. Platiť vie v kamenných predajniach, ale aj v online priestore. K dispozícií má aj klientskú zónu, kde si celú svoju kartu spravuje a sleduje transakcie. Celý systém spravuje naša spoločnosť, ktorá zabezpečí aj zapojenie podnikateľov do systému, následnú implementáciu a vydávanie karty, aj s podporou call centra.

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Odmeňte svojho občana za to, že je súčasťou Vášho mesta a žije v ňom. Zároveň podporíte lokálnych podnikateľov, ktorí môžu vďaka systému mať vlastný benefitný systém pre odmeňovanie vernosti. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk