SMART CITY

Domáci televízny systém:
e-Goverment infokanál

Buďte v spojení aj s generáciou, ktorá nepoužíva internet, ale chce mať informácie o dianí v meste a zapojiť sa do jeho diania. Priamo v menu softvéru sa nachádza položka s názvom Vášho mesta, kde si občan nájde aktuality, rýchle správy, ciele mesta, podujatia, či ankety. O aktuálnom dianí upozorní občana aj push-notifikácia.

 

 

Najmodernejšia technológia

Ako to funguje?

Sú dve možnosti ako zapojiť televíznu generáciu do diania v meste. Občan využíva služby a má set-top box od spoločnosti Antik, ktorého je dané riešenie už súčasťou, alebo si získa nový špeciálny set-top box na daný informačný a komunikačný účel. 

 

Pre lepší život v meste

Pre občana

Aj staršia generácia vie byť jednoducho informovaná o dianí v meste a môže sa interaktívne zapájať do hlasovania v anketách cez médium, ktoré najviac využíva.

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre samosprávu

Dané riešenie predstavuje jednoduchý spôsob, ako dať aj staršej generácií vedieť, že mesto s nimi počíta a sú jeho dôležitou súčasťou. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Na informovanosť a komunikáciu s občanmi Vám stačí jeden nástroj. Administrácia obsahuje 27 častí, kde sú definované konkrétne polia pre danú sekciu, ktoré je potrebné vyplniť, vyklikať, alebo pridať prílohu, či iný parameter a dané dáta sa vykreslia v reálnom čase v niekoľkých miestach na webovom portáli, v mobilnej aplikácií, city light, elektronickej úradnej tabuli, televízií a podobne. Jednotlivé sekcie mestského úradu a organizácie, ktoré spravujú svoju časť systému vidia len svoje časti, ktoré môžu vytvárať a upravovať. Všetky zmeny sa v systéme logujú a ukladujú. 

 

Moduly sú plne prepojené s našimi Antik systémami, aby občanovi priniesli zaujímavé funkcie a zároveň sú kompatibilné aj s externými informačnými systémami ako Corageo, Lomtec, Invipo, Odkazprestarostu, Softip a Lepšia obec. Tak isto je systém prepojený na UPVS.

 

ANTIK SMART CITY - e-Goverment infokanál

Produktový rad

Domáci televízny systém: e-Goverment infokanál

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk