SMART CITY

Budovy: Smart energie

Smart diaľkové merače vody, plynu a elektriny s dashboardom pre vyhodnocovanie, analýzy a exporty podľa potreby klienta s možným frontendovým výstupom na digital signages.

 

 

Najmodernejšia technológia

Budovy: Lacné telefonovanie

Zabezpečíme Vám lacné telefonovanie pre mestský úrad a mestské organizácie. V miestnej sieti volania zadarmo so spoľahlivou linkou s volaním cez pevnú linku aj cez mobil. Máme pre Vás pripravené výhodné paušály aj telefóny.

 

Pre lepší život v meste

Budovy: Optický internet

Pre Vaše kancelárie a zasadacie miestnosti s rýchlym internetom 1 Gbit/s zabezpečí bezproblemovú online prítomnosť zamestnancov a výborné prezentácie pri poradách. 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Budovy: Vstupný systém

Povoľte vstup do budov, alebo na štadióny cez prístupový systém. Pre budovy je riešenie cez snímače a dvere, prípadne turnikety. Štadióny sa riadia systémom cez snímač a turniket, kde snímač vie čítať karty, ale aj QR kódy so systému v rámci Smart platieb, v ktorých si občan zakúpi lístky na atrakcie či podujatia samostatne, alebo v balíčkoch.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér Smart City portal je platformou, ktorá poskytuje jeden centralizovaný nástroj pre manažment, analýzu, vyhodnocovanie a monitorovanie celého inteligentného ekosystému v meste. Dané informácie sa tiež automatizovane posielajú na komunikačné kanály, aby sa informácie dostali v reálnom čase k občanom. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk